Jak se dostat za hranice mapy Far Cry Primal?


Ve Far Cry Primal jsou minimálně 2 místa, ze kterých se můžete dostat mimo mapu. Mimo mapu sice není nic zajimavého, ale někdo prostě rád prozkoumává tyto oblasti.

VIDEONÁVOD

Aktualizováno pro patch 1.2.0 na PC


O BackPa

Jsem fanoušek herní série Far Cry již od prvního dílu. Stále si stojím za tím, že nejlepší multiplayer má první díl! Jsem také vlastníkem a hlavním redaktorem tohoto webu. V případě nějakého dotazu mě můžete kontaktovat emailem na backpa@far-cry.cz

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 zamyšlení nad “Jak se dostat za hranice mapy Far Cry Primal?

   • Tajemná místa

    A já očekával tip jak se k té svítivé „Godzille“ dostat. Myslím, že Ale očekával to samé. Jsem na 83,6% odehrání,mám všechny táboráky, totemy,vesnici plnou, vylepšení na 100%,všechny ruky a náramky (kromě té z Udamské vesnice kam nemohu prolézt), vedlejší mise a úkoly specialistů také plně, ale nikdo se mi zatím neozval, že by se do té jeskyně dostal a je-li to k něčemu dobré při následném hraní.
    Také nevím jak vyrobit masku proti mrtvolnému plynu, který mě nedovolí projít jeskyní a bych zabil toho posledního nejvyššího Udama. Přičemž, všechny ingredience co lze ve hře mít mám a to s přebytky v zásobnících.
    Nebyla by rada nebo aspoň vodítko?