Far Cry 5 trailery obrázky a další informace z E3


A je to tu! Dnes večer Ubisoft na konferenci v Los Angeles, známou jako E3, zveřejnil nová videa, obrázky i informace k Far Cry 5. Článek budu postupně aktualizovat. Za chvíli přibudou i nové obrázky.

Far Cry 5 si můžete předobjednat např. na Xzone.

TRAILER #1 – ÚŽASNÁ MILOST


TRAILER #2 – GAMEPLAYER S CZ TITULKY


ZDROJOVÉ VIDEO – LEPŠÍ KVALITA, ALE BEZ TITULKŮ


GAMEPLAY FAR CRY 5 – ZAČÁTEK V 7:05


Série Far Cry se přesouvá do Ameriky. Vítejte v Hope County v Montaně, městě lidí, kteří si rádi užívají svobody a fanatického kultu, který věří, že se blíží soudný den. Lidé v kultu se nazývají The Heralds a kult samotný se jmenuje  Eden’s Gate. Vede ho charismatický, samozvaný, prorok Joseph Seed se svými oddanými sourozenci. Tento kult narušuje, jinak dříve, klidný život v regioně. Eden’s Gate si podmanilo celý region a vládne násilím. Po vašem příjezdu se věci ještě zhorší, kult se snaží získat úplnou kontrolu nad Hope County. Vaším cílem ve Far Cry 5 je vést odboj proti The Heralds  a získat region zpět! Prozkoumejte otevřený svět Far Cry 5 dle vaší libosti, je čistě na vás, kam se dříve podíváte, jestli to budou louky, řeky nebo jiná místa. S dopravením se do cíle vám pomůžou různá vozidla – kombajny, bagry, osobní auta, náklaďáky, traktory, letadla, vrtulníky a několik dalších. Váš postup bude utvářet příběh hry – pomůžete někomu? Může to mít vliv na příběh. V boji můžete využít mnoho zbraní, od granátů, přes vidle až k automatickým zbraním. 

Mezi vaše pomocníky patří psí společník Boomer, ženské Grace Armstrong – sniper a Mary May, která provozuje místní bar, Nick Rye, milovník letadel a kněz Jerome Jeffries, jehož ovečky přešly na špatnou stranu. Využívejte možností přivolat si pomocníka, který vám pomůže v souboji! Potřebujete někoho sejmout na dálku? Grace se o to postará, potřebujete provést bombardování ze vzduchu? Pro Nicka žádný problém! Případně můžete do boje povolat i svého psa – Boomera.

Informace o multiplayeru a editoru zatím nebyly zveřejněny.

FAR CRY 5 VYCHÁZÍ 27.2.2018 na PlayStation®4 / PlayStation® 4 Pro / Xbox One / Xbox One S / Xbox One X a PC.

  • Ve Far Cry 5 nebudou žádné rádiové věže.
  • Budete se moc pomazlit s Boomerem. Boomer vám může přinášet zbraně od zabitých nepřátel.
  • Můžete si upravovat hlavní postavu, včetně výběru jestli chcete hrát za ženu nebo muže, včetně barvy kůže.
  • Singleplayer lze projet v kooperaci.
  • Mezi další nepřátelé patří i Josephovi bratři Jacob, John a Faith.
  • Můžete si zarybařit.
  • Můžete lítat v letadlech a vrtulnících.
  • Mapa Far Cry 5 je zatím největší mapa ze všech Far Cry.
  • Far Cry 5 nemá minimapu, ale podélný ukazatel (kompas) v horní části obrazovky.
  • Budete u sebe moct nést 1 jednoruční a 3 obouruční zbraně + máte 3 sloty na doplňky (granáty, dynamit apod.) + baseballová pálka.

 


GALERIE


O BackPa

Jsem fanoušek herní série Far Cry již od prvního dílu. Stále si stojím za tím, že nejlepší multiplayer má první díl! Jsem také vlastníkem a hlavním redaktorem tohoto webu. V případě nějakého dotazu mě můžete kontaktovat emailem na backpa@far-cry.cz

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *