Chystá se Blood Dragon 2?


Mnozí z Vás určitě hráli jeden z nejzajímavějších dílů série Far Cry (a zároveň nejujetější díl série) s podtitulem Blood Dragon. Pokuď stále čekáte na pokračování, tak se ho možná dočkáme.

Zatím to jsou jenom nepotvrzené informace, ale jsou tomu cca 4 dny, co se dabér Rexe Colta z Far Cry: Blood Dragon Michael Biehn na Comic Conu UK prokecnul, že se chystá další díl, resp. že dabuje další repliky pro Rexe.

Je potvrzena hra Trials Fusion: Blood Dragon, ale o této hře se ví už nějakou dobu a jelikož Trials Fusion je hodně odlišné od Far Cry (motokrosová hra), tak pravděpodobně Biehn nemluvil o této hře, ale opravdu o nástupci Blood Dragon.

Zatím tedy nezbývá, než čekat na oficiální vyjasnění od Ubisoftu. Poté budeme vědět, jestli se jedná jenom o nějaké DLC pro Trials Fusion, další díl Trials, případně opravdu sequel Blood Dragonu.


O BackPa

Jsem fanoušek herní série Far Cry již od prvního dílu. Stále si stojím za tím, že nejlepší multiplayer má první díl! Jsem také vlastníkem a hlavním redaktorem tohoto webu. V případě nějakého dotazu mě můžete kontaktovat emailem na backpa@far-cry.cz

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jedno zamyšlení nad “Chystá se Blood Dragon 2?